KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477533
nr 1447 7533
Jens Sinding. Signerad, fiskebåt. Olja på duk, 62x75cm, yttermått inklusive ram: 76x90cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:17:23
6/2 17:39:49
500 kr
7/2 14:15:23